Szkoła Jazdy BAJRAKOWSKI Bielawa 

509005055 

 prawojazdy@bajrakowski.pl

Jazdy doszkalająceNie czujesz się zbyt pewnie za kierownicą? Nie możesz zdać egzaminu? A może robiłeś bardzo dawno temu kurs prawa jazdy i przerwałeś zdawanie egzaminu? Skorzystaj z naszych jazd doszkalających!  Jesteśmy elastyczni i do każdego podchodzimy indywidualnie. Profesjonalnie przygotujemy Cię do samodzielnej i bezpiecznej jazdy.

 

Jeździmy po trasach egzaminacyjnych.

 

Korzystając z naszych jazd doszkalających masz pewność profesjonalnej nauki na najwyższym poziomie. Nasi instruktorzy posiadają wysokie kwalifikacje - wszystkie kat. prawa jazdy, 30 lat doświadczenia w zawodzie, ukończone szkolenie na egzaminatora wraz z praktykami w WORD w Wałbrzychu i Wrocławiu, oraz setki tysięcy wyjeżdżonych kilometrów jako kierowca zawodowy.

 

Jeździmy trzema klimatyzowanymi samochodami marki Toyota Yaris 1.3 6 biegów - od 1 lutego 2016 Toyoty zastąpiły wysłużone Fiaty Pandy na egzaminach w Świdnicy, Wałbrzychu i Kłodzku.Przychodząc do nas na kurs masz pewność, że wszystkie zajęcia praktyczne od początku do końca odbędziesz na najnowszej Toyocie Yaris w konfiguracji jak na Egzaminie Państwowym!

 

Wszyscy nasi klienci mają również możliwość dowolnej ilości jazd obserwacyjnych. Dla niektórych dodatkowe jazdy jako pasażer mogą być efektywnymi praktycznymi ćwiczeniami między własnymi jazdami. Powtórzenie manewrów jako obserwator, kiedy sam nie stresujesz się prowadzeniem samochodu, może pozwolić na uchwycenie elementów, które nie dostrzegłeś jako kierowca

 

Cena 60 zł za godzinę