Szkoła Jazdy BAJRAKOWSKI Bielawa 

tel. 509005055 

 tel. 505655850

Najwyższą jakość szkoleń zapewnia załoga, która cały czas się rozwija podnosząc swoje kwalifikacje inwestując w wykształcenie, szkolenia, inne kategorie praw jazdy, uprawnienia egzaminatora oraz zdobywając doświadczenie przez ponad 30 lat. To wszystko dla Ciebie abyś bezpiecznie poruszał się po drodze oraz zdał Egzamin Państwowy za 1 razem! Poznaj nas:

 

Zbigniew Bajrakowski (z prawej) - instruktor nauki jazdy, ponad 25 lat doświadczenia, pracował w PZMocie w Dzierżoniowie, LOKu w Bielawie, oraz w LOKu w Ząbkowicach Śląskich. Uprawnienia do nauczania na wszystkiego kategorie prawa jazdy. Wcześniej pracował przez wiele lat jako kierowca zawodowy.

tel. 509 005 055

 

Krystian Bajrakowski (z lewej) - instruktor nauki jazdy, wykładowca. Ukończył szkolenie kandydatów na egzaminatora w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego we Wrocławiu. Jako kandydat na egzaminatora odbył praktyki w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Wałbrzychu i Wrocławiu. Zwycięzca drugiego regionalnego rajdu o kropelce (najniższe spalanie). Posiada także wyższe kat. prawa jazdy. Wyjeździł setki tysięcy km jako kierowca zawodowy.

tel. 505 655 850

 

Bolesław Zemler - instruktor z długoletnim doświadczeniem zawodowym